
Medzigeneračné stretnutie plné úsmevov
6. 5. 2026
Dňa 5. mája 2026 sa seniori v sprievode personálu vybrali na vychádzku po obci, počas ktorej sa stretli s deťmi z MŠ Valentína Beniaka . Stretnutie sa nieslo v priateľskej a radostnej atmosfére, plnej úsmevov, rozhovorov a vzájomnej blízkosti. Táto spoločná chvíľa priniesla radosť obom generáciám a vyčarila úsmevy na tvári oboch generácií- detí aj seniorov.
